Barcelona - Barcelona - 22, jak grać w finale Pucharu Hiszpanii maja przez szefów wideo

Wczoraj, w dniu 22 maja w Madrycie na stadionie „Vicente Calderon” był ostatnim meczu w Copa del Rey pomiędzy „Barcelona” i „Sewilla”. Katalończycy, który wcześniej zdobył mistrzostwo narodowe, i przedwczoraj były w stanie wydać double „Gold”. Z kolei „Sewilla” wcześniej wygrał Ligę i był w stanie wykazać dobry mecz w Pucharze.

Jako zawodnik „Barcelona” - „Sevilla” w dniu 22 maja: wynik meczu o Puchar Hiszpanii, przez

W ubiegłym tygodniu „Sewilla” nie udało się po raz trzeci z rzędu wygrać Ligę Europejską, więc z ufnością w ich zdolności do przygotowania się na mecz Copa del Rey przeciwko bardzo bezkompromisowej przeciwnika w osobie „Barcelona”. Jednak to Katalończycy wyglądał wyraźnych faworytów zbliżającego się meczu, jako ekspertów, wydaje się, że oparła się na poprzednich meczach tych zespołów.

„Sevilla” w całym meczu 22 maja, wyglądał znacznie lepiej niż „Barcelona”, jeśli spojrzeć 90 minut. W szczególności, zespół miał kilka dobrych chwil, aby wydrukować bramy Katalończyków. Na przykład, można zwrócić się do czasu, w 50 minucie, gdy Banega trafił w słupek. Ponadto, należy pamiętać, że „Barca” brakowało kilku punktów na cel, gdy, na przykład, dwukrotnie Messiego z rzutu wolnego jest dobrze nakręcony i Rami grał wielkie dłonie.

I nie mógł pomóc, „Sewilla” i Jewgienij Konoplyanka, który pojawił się na boisku w 77. minucie. Największy wpływ na grę miał usunięcie, gdy po raz pierwszy w 36. minucie Javier Mascherano otrzymał czerwoną kartkę za faul ostatniej nadziei, co skłoniło „Leoparda”, aby odtworzyć całą drugą połowę w mniejszości.

Jednak w doliczonym czasie gry, który został wyznaczony do konta 0: 0 na tablicy wyników dziesięciu mężczyzn i pozostał „Sevilla”, który odjechał Ever Banega. Nie pozwalają Neymar wyskoczyć na spotkanie z bramkarza.

W dogrywce rundzie, gdy zostały wyważone składy, zaletą przesunięte do boku „Barcelona”. Wydaje się, że gra „Sewilla” zmęczenie wpływ, który zgromadził po finale Ligi Europejskiej przeciwko „Liverpool”. Ta sytuacja przyspieszyła do skorzystania z Messim, który wysłał przelew na środku boiska piłkę w cudze grzywien, jeżeli Alba. Nie miał trudności z jednym dotknięciem, aby włamać się do daleko dolnym rogu.

„Sewilla” nie mógł znaleźć w sobie siłę, aby spróbować wygrać. Ponadto na 121 minut Daniel Carris opuścił zespół z dziewięciu mężczyzn, a minutę później Neymar ustawić końcowy wynik meczu - 2: 0 na korzyść „Barcelona”, który zdobył Copa del Rey.

Zaznaczyć dowolny fragment bezpośrednio w tekście, a następnie naciśnij Ctrl + Insert
lub skopiować gotowy kod:

Wczoraj, w dniu 22 maja w Madrycie na stadionie „Vicente Calderon” był ostatnim meczu w Copa del Rey pomiędzy „Barcelona” i „Sewilla”. Katalończycy. Czytaj więcej »